2412 010U1000
BeldenBelden
Belden
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2412 010U1000
Producator / Marca: Belden
Descrierea produsului CAT6+ 4PR U/UTP CMR BOX
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2412 010U1000
Număr parc 2412 010U1000 Producător Belden
Descriere CAT6+ 4PR U/UTP CMR BOX Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 344205 pcs Fișa cu date
Serie * Alte nume BEL30924-1000
descriere detaliata Conductor Cable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2412C SL001
2412C SL001
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 20AWG SHLD 1000'
In stoc: 234 pcs
Descarca: 2412C SL001.pdf
RFQ
2412 010A1000
2412 010A1000
Producători: Belden
Descriere: CAT6+ 4PR U/UTP CMR RIB
In stoc: 350847 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Belden
Descriere: CAT6+ 4PR U/UTP CMR REEL
In stoc: 327859 pcs
Descarca:
2412C SL005
2412C SL005
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 20AWG SHLD 100'
Descarca: 2412C SL005.pdf
2412 009U1000
2412 009U1000
Descriere: MULTI-PAIR 8COND 23AWG WHT 1000'
In stoc: 280 pcs
Descarca: 2412 009U1000.pdf
24120C
24120C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: FIXED IND 12UH 1.36A 100 MOHM
Descarca: 24120C.pdf
2412C SL002
2412C SL002
Descriere: CABLE 2COND 20AWG SHLD 500'
In stoc: 472 pcs
Descarca: 2412C SL002.pdf
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC
Descarca: 24121000021.pdf
2412C SL021
2412C SL021
In stoc: 179 pcs
Descarca: 2412C SL021.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW