VS50-2085
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VS50-2085
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN SMA JACK STR SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VS50-2085
Număr parc VS50-2085 Producător Bel
Descriere CONN SMA JACK STR SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 13359 pcs Fișa cu date
Terminarea ecranului Solder Serie -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -
Număr de porturi 1 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Cicluri de împerechere -
Pierdere de inserție - Ingress Protection -
include - Impedanta -
Culoarea carcasei - Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded Material dielectric -
descriere detaliata SMA Connector Jack, Female Socket Panel Mount Solder Contactare Terminare Solder
Tip conector Jack, Female Socket Stilul conectorului SMA
Contactarea plăcii centrale - Materiale de contact pentru centru -
Grupul de cabluri - Materialul corpului -
Finisarea corpului -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
VS50E12
VS50E12
Producători: TDK-Lambda Americas, Inc.
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 50W
In stoc: 1299 pcs
Descarca: VS50E12.pdf
RFQ
VS50B24
VS50B24
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 50W
In stoc: 3479 pcs
Descarca: VS50B24.pdf
RFQ
VS511
VS511
Producători: Bel
Descriere: CONN SMA JACK STR SOLDER
Descarca:
VS50B5
VS50B5
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 50W