TCP3500-1048G
BelBel
TCP3500-1048G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCP3500-1048G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului POWER SUPPLY FRONT END 3.5KW BAS
Foi de date: TCP3500-1048G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 42 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 42 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCP3500-1048G
Număr parc TCP3500-1048G Producător Bel
cantitate valabila 42 pcs Fișa cu date TCP3500-1048G.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 180 ~ 528 VAC (3PH)
Tip Front End Dimensiune / Dimensiune 15.77" L x 4.06" W x 3.33" H (400.6mm x 103.0mm x 84.6mm)
Serie TCP / TXP Putere (Wați) 3500W
Alte nume 179-2847 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Rack Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 94% descriere detaliata Front End AC DC Converter 1 Output 48V 73A 180 ~ 528 VAC (3PH) Input
Curent - Ieșire (Max) 73A Aprobări -