SQ48T08060-NDB0
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQ48T08060-NDB0
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 6V 48W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SQ48T08060-NDB0
Număr parc SQ48T08060-NDB0 Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 6V 48W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3595 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 6V Tensiune - Izolare 2kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.30" L x 0.90" W x 0.26" H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm)
Serie SemiQ™ SQ48 Putere (Wați) 48W
ambalare Bulk Pachet / Caz 8-DIP Module, 1/8 Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 8A Caracteristici de control Enable, Active Low