SLIN-12F2ALG
BelBel
SLIN-12F2ALG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SLIN-12F2ALG
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 43W
Foi de date: SLIN-12F2ALG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
432 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SLIN-12F2ALG
Număr parc SLIN-12F2ALG Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 43W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12586 pcs Fișa cu date SLIN-12F2ALG.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.6 ~ 3.6 V Tensiune - Intrare (Min) 2.4V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm) Serie SLIN
Putere (Wați) 43W ambalare Tray
Pachet / Caz Module Alte nume 507-1575
SLIN-12F2AL
SLIN12F2AL
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks)
Eficienţă 92.7% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.6 V 12A 2.4V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 12A Caracteristici de control Enable, Active Low