SCX114-9R6
BelBel
SCX114-9R6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCX114-9R6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului INDUCT ARRAY 2 COIL 9.6UH SMD
Foi de date: SCX114-9R6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SCX114-9R6
Număr parc SCX114-9R6 Producător Bel
Descriere INDUCT ARRAY 2 COIL 9.6UH SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3940 pcs Fișa cu date SCX114-9R6.pdf
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
ecranare Unshielded Serie SCX114
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume 595-1612-2
SCX114-9R6-ND
Temperatura de Operare - Numărul de coils 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanța - conectată în serie 38.48µH
Inducția - conectată în paralel 9.6µH Înălţime 0.217" (5.50mm)
descriere detaliata Unshielded 2 Coil Inductor Array 38.48µH Inductance - Connected in Series 9.6µH Inductance - Connected in Parallel 57 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.7A Nonstandard Rezistența DC (DCR) - Seria 227 mOhm Max
Rezistența DC (DCR) - Paralel 57 mOhm Max Ratingul curent - Seria 850mA
Rating curent - paralel 1.7A