SCRH8D43-680
BelBel
SCRH8D43-680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH8D43-680
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD
Foi de date: SCRH8D43-680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCRH8D43-680
Număr parc SCRH8D43-680 Producător Bel
Descriere FIXED IND 68UH 1.2A 240 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184949 pcs Fișa cu date SCRH8D43-680.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
ecranare Shielded Serie SCRH8D43
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 595-1523-2
SCRH8D43-680M
SCRH8D43680
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 68µH
Înălțime - așezată (Max) 0.185" (4.70mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 68µH Shielded Inductor 1.2A 240 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 240 mOhm Max
Ratingul curent 1.2A Curent - saturație 1.2A