SCRH8D28-150
BelBel
SCRH8D28-150 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH8D28-150
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 15UH 1.9A 69 MOHM SMD
Foi de date: SCRH8D28-150.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCRH8D28-150
Număr parc SCRH8D28-150 Producător Bel
Descriere FIXED IND 15UH 1.9A 69 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216554 pcs Fișa cu date SCRH8D28-150.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
ecranare Shielded Serie SCRH8D28
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 595-1516-2
SCRH8D28-150N
SCRH8D28150
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.126" (3.20mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 15µH Shielded Inductor 1.9A 69 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 69 mOhm Max
Ratingul curent 1.9A Curent - saturație 1.9A