SCRH6D28-470
BelBel
SCRH6D28-470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH6D28-470
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM
Foi de date: SCRH6D28-470.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCRH6D28-470
Număr parc SCRH6D28-470 Producător Bel
Descriere FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 301769 pcs Fișa cu date SCRH6D28-470.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
ecranare Shielded Serie SCRH6D28
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 595-1499-2
SCRH6D28-470M
SCRH6D28470
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10kHz Inductanţă 47µH
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 47µH Shielded Inductor 800mA 238 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 238 mOhm Max
Ratingul curent 800mA Curent - saturație 800mA