SCRH3D16A-470
BelBel
SCRH3D16A-470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH3D16A-470
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 47UH 520MA 940 MOHM
Foi de date: SCRH3D16A-470.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCRH3D16A-470
Număr parc SCRH3D16A-470 Producător Bel
Descriere FIXED IND 47UH 520MA 940 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 248007 pcs Fișa cu date SCRH3D16A-470.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
ecranare Shielded Serie SCRH3D16A
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 47µH Înălțime - așezată (Max) 0.075" (1.90mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 47µH Shielded Inductor 520mA 940 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 940 mOhm Max Ratingul curent 520mA
Curent - saturație 220mA