SCRH127/LD-680
BelBel
SCRH127/LD-680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH127/LD-680
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 68UH 2.67A 120 MOHM
Foi de date: SCRH127/LD-680.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SCRH127/LD-680
Număr parc SCRH127/LD-680 Producător Bel
Descriere FIXED IND 68UH 2.67A 120 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 179966 pcs Fișa cu date SCRH127/LD-680.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
ecranare Shielded Serie SCRH127/LD
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 68µH Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 68µH Shielded Inductor 2.67A 120 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 120 mOhm Max Ratingul curent 2.67A
Curent - saturație 2.6A