SCRH125B-120
BelBel
SCRH125B-120 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCRH125B-120
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 12UH 5.22A 27 MOHM SMD
Foi de date: SCRH125B-120.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCRH125B-120
Număr parc SCRH125B-120 Producător Bel
Descriere FIXED IND 12UH 5.22A 27 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159832 pcs Fișa cu date SCRH125B-120.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
ecranare Shielded Serie SCRH125B
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 12µH Înălțime - așezată (Max) 0.244" (6.20mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 12µH Shielded Inductor 5.22A 27 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 27 mOhm Max Ratingul curent 5.22A
Curent - saturație 3.5A