SCR125B-121
BelBel
SCR125B-121 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCR125B-121
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 120UH 2.17A 280 MOHM
Foi de date: SCR125B-121.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCR125B-121
Număr parc SCR125B-121 Producător Bel
Descriere FIXED IND 120UH 2.17A 280 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145433 pcs Fișa cu date SCR125B-121.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm)
ecranare Shielded Serie SCR125B
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 120µH Înălțime - așezată (Max) 0.232" (5.90mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 120µH Shielded Inductor 2.17A 280 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 280 mOhm Max Ratingul curent 2.17A
Curent - saturație 950mA