SCPH73-471
BelBel
SCPH73-471 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCPH73-471
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 470UH 300MA 3.5 OHM
Foi de date: SCPH73-471.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCPH73-471
Număr parc SCPH73-471 Producător Bel
Descriere FIXED IND 470UH 300MA 3.5 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 269315 pcs Fișa cu date SCPH73-471.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
ecranare Shielded Serie SCPH73
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 470µH Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 470µH Shielded Inductor 300mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 3.5 Ohm Max Ratingul curent 300mA
Curent - saturație 200mA