SCIHP1040-5R6M
BelBel
SCIHP1040-5R6M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP1040-5R6M
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 5.6UH 8A 23.5 MOHM SMD
Foi de date: SCIHP1040-5R6M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP1040-5R6M
Număr parc SCIHP1040-5R6M Producător Bel
Descriere FIXED IND 5.6UH 8A 23.5 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197076 pcs Fișa cu date SCIHP1040-5R6M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
ecranare Shielded Serie SCIHP1040
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 200kHz
Inductanţă 5.6µH Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 8A 23.5 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 23.5 mOhm Max Ratingul curent 8A
Curent - saturație 12A