SCIHP0750-6R8
BelBel
SCIHP0750-6R8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP0750-6R8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului IND SMD 6.80UH 7.00A 200KHZ
Foi de date: SCIHP0750-6R8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP0750-6R8
Număr parc SCIHP0750-6R8 Producător Bel
Descriere IND SMD 6.80UH 7.00A 200KHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 161924 pcs Fișa cu date SCIHP0750-6R8.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
ecranare Unshielded Serie SCIHP0750
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 200kHz Inductanţă 6.8µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 46 mOhm Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 46 mOhm Ratingul curent 5.5A
Curent - saturație 7A