SCIHP0735-2R2M
BelBel
SCIHP0735-2R2M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP0735-2R2M
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Foi de date: SCIHP0735-2R2M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP0735-2R2M
Număr parc SCIHP0735-2R2M Producător Bel
Descriere FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 263015 pcs Fișa cu date SCIHP0735-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
ecranare Shielded Serie SCIHP0735
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 200kHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 8A 20 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 20 mOhm Max Ratingul curent 8A
Curent - saturație 12.5A