SCIHP0724-1R0M
BelBel
SCIHP0724-1R0M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIHP0724-1R0M
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 9A 14.2 MOHM SMD
Foi de date: SCIHP0724-1R0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIHP0724-1R0M
Număr parc SCIHP0724-1R0M Producător Bel
Descriere FIXED IND 1UH 9A 14.2 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 279907 pcs Fișa cu date SCIHP0724-1R0M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
ecranare Shielded Serie SCIHP0724
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 200kHz
Inductanţă 1µH Înălțime - așezată (Max) 0.094" (2.40mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1µH Shielded Wirewound Inductor 9A 14.2 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 14.2 mOhm Max Ratingul curent 9A
Curent - saturație 16A