SCIH1350-8R2M
BelBel
SCIH1350-8R2M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCIH1350-8R2M
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului IND SMD 8.2UH 15.5A 200KHZ
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCIH1350-8R2M
Număr parc SCIH1350-8R2M Producător Bel
Descriere IND SMD 8.2UH 15.5A 200KHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51234 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune -
ecranare - Serie -
Evaluări - Q @ Freq -
Pachet / Caz - Temperatura de Operare -
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Inductanţă 8.2µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant - Caracteristici -
descriere detaliata 8.2µH Inductor Rezistența DC (DCR) -