SCH114-101
BelBel
SCH114-101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCH114-101
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 100UH 1.2A 352 MOHM
Foi de date: SCH114-101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCH114-101
Număr parc SCH114-101 Producător Bel
Descriere FIXED IND 100UH 1.2A 352 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 243819 pcs Fișa cu date SCH114-101.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
ecranare Unshielded Serie SCH114
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 100µH Înălțime - așezată (Max) 0.193" (4.90mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 352 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 352 mOhm Max Ratingul curent 1.2A
Curent - saturație 1.32A