SCEP147H-5R9
BelBel
SCEP147H-5R9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCEP147H-5R9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 5.9UH 10.5A 9.85 MOHM
Foi de date: SCEP147H-5R9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCEP147H-5R9
Număr parc SCEP147H-5R9 Producător Bel
Descriere FIXED IND 5.9UH 10.5A 9.85 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55577 pcs Fișa cu date SCEP147H-5R9.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.591" L x 0.587" W (15.00mm x 14.90mm)
ecranare Shielded Serie SCEP147H
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 5.9µH Înălțime - așezată (Max) 0.319" (8.10mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 5.9µH Shielded Inductor 10.5A 9.85 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 9.85 mOhm Max Ratingul curent 10.5A
Curent - saturație 16.4A