SCC5D23-6R8
BelBel
SCC5D23-6R8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCC5D23-6R8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 6.8UH 1.9A 91 MOHM SMD
Foi de date: SCC5D23-6R8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SCC5D23-6R8
Număr parc SCC5D23-6R8 Producător Bel
Descriere FIXED IND 6.8UH 1.9A 91 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4108 pcs Fișa cu date SCC5D23-6R8.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
ecranare Shielded Serie SCC5D23
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 6.8µH Înălțime - așezată (Max) 0.098" (2.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 6.8µH Shielded Inductor 1.9A 91 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 91 mOhm Max Ratingul curent 1.9A
Curent - saturație 1.3A