SCB73C-270
BelBel
SCB73C-270 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCB73C-270
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 27UH 1.46A 210 MOHM
Foi de date: SCB73C-270.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCB73C-270
Număr parc SCB73C-270 Producător Bel
Descriere FIXED IND 27UH 1.46A 210 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 242174 pcs Fișa cu date SCB73C-270.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
ecranare Shielded Serie SCB73C
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 27µH Înălțime - așezată (Max) 0.138" (3.50mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 27µH Shielded Inductor 1.46A 210 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 210 mOhm Max Ratingul curent 1.46A
Curent - saturație 810mA