SC5022C-681
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC5022C-681
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM
Foi de date: SC5022C-681.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SC5022C-681
Număr parc SC5022C-681 Producător Bel
Descriere FIXED IND 680UH 650MA 1.4 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145444 pcs Fișa cu date SC5022C-681.pdf
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
ecranare Shielded Serie SC5022C
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 680µH Înălțime - așezată (Max) 0.300" (7.62mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 680µH Shielded Inductor 650mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 1.4 Ohm Max Ratingul curent 650mA
Curent - saturație 1A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC5022C-330
SC5022C-330
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD
In stoc: 139678 pcs
Descarca: SC5022C-330.pdf
RFQ
SC5022F-101
SC5022F-101
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 100UH 1.95A 190 MOHM
In stoc: 142458 pcs
Descarca: SC5022F-101.pdf
RFQ
SC5022C-221
SC5022C-221
Descriere: FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM
Descarca: SC5022C-221.pdf
SC5022F-150
SC5022F-150
Descriere: FIXED IND 15UH 4.5A 36 MOHM SMD
Descarca: SC5022F-150.pdf
SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
Descriere: FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
Descarca: SC5022F-1R0.pdf
SC5022C-680
SC5022C-680
Descriere: FIXED IND 68UH 2.2A 138 MOHM SMD
Descarca: SC5022C-680.pdf
SC5022F-102
SC5022F-102
Descriere: FIXED IND 1MH 580MA 1.8 OHM SMD
Descarca: SC5022F-102.pdf
SC5022C-471
SC5022C-471
Descriere: FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM
Descarca: SC5022C-471.pdf
SC5022F-151
SC5022F-151
Descriere: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
Descarca: SC5022F-151.pdf
SC5022C-470
SC5022C-470
Descriere: FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD
Descarca: SC5022C-470.pdf
SC5022F-100
SC5022F-100
Descriere: FIXED IND 10UH 5.2A 31 MOHM SMD
Descarca: SC5022F-100.pdf
SC5022C-331
SC5022C-331
Descriere: FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM
Descarca: SC5022C-331.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW