SC1212-561
BelBel
SC1212-561 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SC1212-561
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD
Foi de date: SC1212-561.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SC1212-561
Număr parc SC1212-561 Producător Bel
Descriere FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7029 pcs Fișa cu date SC1212-561.pdf
Tip - Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
ecranare Shielded Serie SC1212
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1kHz
Inductanţă 560µH Înălțime - așezată (Max) 0.091" (2.30mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 560µH Shielded Inductor 190mA 8 Ohm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 8 Ohm Max Ratingul curent 190mA
Curent - saturație 41mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SC1301BISKTRT
SC1301BISKTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE SOT23-5
In stoc: 171923 pcs
Descarca: SC1301BISKTRT.pdf
RFQ
SC122ULTRT
SC122ULTRT
Producători: Semtech
Descriere: IC REG BST 3.3V 0.35A SYNC 6MLPD
In stoc: 121239 pcs
Descarca: SC122ULTRT.pdf
RFQ
SC1210-561
SC1210-561
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 560UH 90MA 28.6 OHM
Descarca: SC1210-561.pdf
Producători: Bel
Descriere: FIXED IND 1MH 145MA 12 OHM SMD
Descarca: SC1212-102.pdf
Descriere: FIXED IND 2.2MH 110MA 23.5 OHM
Descriere: FIXED IND 1.5MH 130MA 15 OHM SMD
SC1214TSTRT
SC1214TSTRT
Descriere: IC MOSFET DVR COMBISENSE 20TSSOP
Descarca: SC1214TSTRT.pdf
SC1301AISKTRT
SC1301AISKTRT
Descarca: SC1301AISKTRT.pdf
SC1211VXSTRT
SC1211VXSTRT
Descriere: IC REG CTRLR BUCK 8SOIC
Descarca: SC1211VXSTRT.pdf
SC1210-4R7
SC1210-4R7
Descriere: FIXED IND 4.7UH 980MA 260 MOHM
Descarca: SC1210-4R7.pdf
Descriere: FIXED IND 680UH 175MA 9 OHM SMD
SC121ULTRT
SC121ULTRT
Descriere: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Descarca: SC121ULTRT.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW