PSK5A16-7
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSK5A16-7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 5.1V 82W
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 129 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSK5A16-7
Număr parc PSK5A16-7 Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 5.1V 82W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5.1V
Tensiune - Intrare (Min) 8V Tensiune - Intrare (Max) 80V
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 6.73" L x 4.37" W x 3.15" H (171.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Serie Melcher PSK Putere (Wați) 82W
ambalare Bulk Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Eficienţă 79% Curent - Ieșire (Max) 16A