PSC5A12-7IR
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSC5A12-7IR
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC/DC CONVERTER 5.1V 61W
Foi de date: PSC5A12-7IR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSC5A12-7IR
Număr parc PSC5A12-7IR Producător Bel
Descriere DC/DC CONVERTER 5.1V 61W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4380 pcs Fișa cu date PSC5A12-7IR.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5.1V
Tensiune - Intrare (Min) 7V Tensiune - Intrare (Max) 40V
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 5.94" L x 1.27" W x 3.46" H (151.0mm x 32.2mm x 88.0mm)
Serie Melcher PSC Putere (Wați) 61W
ambalare Bulk Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Eficienţă 85.5% Curent - Ieșire (Max) 12A