PC-20-1200
BelBel
PC-20-1200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PC-20-1200
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Foi de date: PC-20-1200.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PC-20-1200
Număr parc PC-20-1200 Producător Bel
cantitate valabila 8531 pcs Fișa cu date PC-20-1200.pdf
Greutate 0.75 lb (340.19g) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 10V, Series 20V
Tensiune - Primar 115V Tensiune - Izolare 1500Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare PC Pin
Dimensiune / Dimensiune 41.30mm L x 57.20mm W Serie PC
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Single
Putere - Max 24 VA Alte nume 595-1114
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 34.93mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A
Centru atingere No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PC-18-75
PC-18-75
Producători: Bel
Descriere: CONNECTOR COAX PATCH
In stoc: 1434 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG HOUSING 45POS MALE
In stoc: 5448 pcs
Descarca: PC-1645.pdf
RFQ
PC-20-1200B16
PC-20-1200B16
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Descarca: PC-20-1200B16.pdf
Producători: Hirose
Descriere: CONN PLUG HOUSING 60POS MALE
Descarca: PC-1660.pdf
Producători: Bel
Descarca:
PC-20-220B14
PC-20-220B14
Descriere: XFRMR LAMINATED 4.4VA THRU HOLE
Descarca: PC-20-220B14.pdf
Descriere: XFRMR LAMINATED 1VA THRU HOLE
Descriere: XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
PC-20-45B56
PC-20-45B56
Descarca: PC-20-45B56.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW