MS24266R24B57P8
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R24B57P8
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R24B57P8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 738 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R24B57P8
Număr parc MS24266R24B57P8 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 738 pcs Fișa cu date MS24266R24B57P8.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-57 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R24B57P8
Orientare 8 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 57 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.282" (32.56mm)