MS24266R24B43P7
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R24B43P7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.MS24266R24B43P7.pdf2.MS24266R24B43P7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 758 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R24B43P7
Număr parc MS24266R24B43P7 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 758 pcs Fișa cu date 1.MS24266R24B43P7.pdf2.MS24266R24B43P7.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-43 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R24B43P7
Orientare 7 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 43 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor 1.282" (32.56mm) Materialul din spate, placarea -
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R24B43P6
MS24266R24B43P6
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
In stoc: 860 pcs
Descarca: MS24266R24B43P6.pdf
RFQ
MS24266R24B43P7-LC
MS24266R24B43P7-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE