MS24266R22T12P6
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R22T12P6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R22T12P6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 885 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R22T12P6
Număr parc MS24266R22T12P6 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 885 pcs Fișa cu date MS24266R22T12P6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-12 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R22T12P6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm)