MS24266R22B19SN
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R22B19SN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R22B19SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 866 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R22B19SN
Număr parc MS24266R22B19SN Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 866 pcs Fișa cu date MS24266R22B19SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R22B19SN
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm)