MS24266R20B41P9-LC
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R20B41P9-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Foi de date: MS24266R20B41P9-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R20B41P9-LC
Număr parc MS24266R20B41P9-LC Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2192 pcs Fișa cu date MS24266R20B41P9-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 20-41
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24266R20B41P9-LC Orientare 9
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 41 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Diametrul piuliței de cuplare 1.510" (38.35mm) Tip de contact Crimp