MS24266R20B39SY
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R20B39SY
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R20B39SY.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R20B39SY
Număr parc MS24266R20B39SY Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1115 pcs Fișa cu date MS24266R20B39SY.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R20B39SY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.033" (26.24mm)