MS24266R14T15P9-LC
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R14T15P9-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Foi de date: MS24266R14T15P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R14T15P9-LC
Număr parc MS24266R14T15P9-LC Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2388 pcs Fișa cu date MS24266R14T15P9-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 14-15
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24266R14T15P9-LC Orientare 9
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 15 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.141" (28.98mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R14T15P9
MS24266R14T15P9
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP