MS24266R12T12SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R12T12SN
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R12T12SN
Număr parc MS24266R12T12SN Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1449 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Anodized
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-26500
Starea RoHS Bulk Alte nume CMS24266R12T12SN
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MS24266R12T12SN Diametru mare furnizat 12-12
Caracteristici - Descriere extinsă 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Ratingul curent -