MS24265R22T12SN-LC
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24265R22T12SN-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Foi de date: 1.MS24265R22T12SN-LC.pdf2.MS24265R22T12SN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 766 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24265R22T12SN-LC
Număr parc MS24265R22T12SN-LC Producător Bel
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 766 pcs Fișa cu date 1.MS24265R22T12SN-LC.pdf2.MS24265R22T12SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-12
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24265R22T12SN-LC Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici -
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 12 Power
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24265R22T32SN-LC
MS24265R22T32SN-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT