MS24264R24T57P6
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24264R24T57P6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24264R24T57P6.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 690 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24264R24T57P6
Număr parc MS24264R24T57P6 Producător Bel
Descriere CONN RCPT MALE 57POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 690 pcs Fișa cu date MS24264R24T57P6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-57 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24264R24T57P6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 57 (Power) Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici - Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor -
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24264R24T57S6
MS24264R24T57S6
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT FMALE 57POS GOLD CRIMP
In stoc: 629 pcs
Descarca: MS24264R24T57S6.pdf
RFQ
MS24264R24T43PN-LC
MS24264R24T43PN-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
In stoc: 1212 pcs
Descarca: MS24264R24T43PN-LC.pdf
RFQ
MS24264R24T57P6-LC
MS24264R24T57P6-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 57POS PNL MT