MS24264R22T19S6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24264R22T19S6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24264R22T19S6
Număr parc MS24264R22T19S6 Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1086 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Anodized
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-26500
Starea RoHS Bulk Alte nume CMS24264R22T19S6
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MS24264R22T19S6 Diametru mare furnizat 22-19
Caracteristici - Descriere extinsă 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Ratingul curent -