MS24264R14T12PY
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24264R14T12PY
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24264R14T12PY
Număr parc MS24264R14T12PY Producător Cinch Connectivity Solutions
Descriere CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1877 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Sealed
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Anodized
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-26500
Starea RoHS Bulk Alte nume CMS24264R14T12PY
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 12
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului MS24264R14T12PY
Diametru mare furnizat 14-12 Caracteristici -
Descriere extinsă 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Descriere CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP