MPI-900-24
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPI-900-24
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 900VA CHAS MOUNT
Foi de date: MPI-900-24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 431 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 431 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPI-900-24
Număr parc MPI-900-24 Producător Bel
cantitate valabila 431 pcs Fișa cu date MPI-900-24.pdf
Greutate 20 lbs (9.1kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 12V, Series 24V
Tensiune - Primar 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare Terminal Block
Dimensiune / Dimensiune 133.30mm L x 139.70mm W Serie MPI
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual, Multiple Taps
Putere - Max 900 VA Alte nume 595-1981
MPI-900-24-ND
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 117.80mm Curent - Ieșire (Max) Parallel 75A, Series 37.5A