MPI-300-10
BelBel
MPI-300-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPI-300-10
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 300VA CHAS MOUNT
Foi de date: MPI-300-10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 840 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 840 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPI-300-10
Număr parc MPI-300-10 Producător Bel
cantitate valabila 840 pcs Fișa cu date MPI-300-10.pdf
Greutate 7.8 lbs (3.5kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare Terminal Block
Dimensiune / Dimensiune 104.80mm L x 113.10mm W Serie MPI
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual, Multiple Taps
Putere - Max 300 VA Alte nume 595-1966
MPI-300-10-ND
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 98.20mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 60A, Series 30A Centru atingere No