MPI-200-10
BelBel
MPI-200-10 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPI-200-10
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului XFRMR LAMINATED 200VA CHAS MOUNT
Foi de date: MPI-200-10.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 846 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPI-200-10
Număr parc MPI-200-10 Producător Bel
cantitate valabila 846 pcs Fișa cu date MPI-200-10.pdf
Greutate 6.3 lbs (2.9kg) Tensiune - secundar (încărcare completă) Parallel 5V, Series 10V
Tensiune - Primar 100V, 115V, 200V, 215V, 230V Tensiune - Izolare 4000Vrms
Tip Laminated Core Stilul de terminare Terminal Block
Dimensiune / Dimensiune 95.30mm L x 113.30mm W Serie MPI
Lichidări secundare Dual Înfășurarea primară Dual, Multiple Taps
Putere - Max 200 VA Alte nume 595-1955
MPI-200-10-ND
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 93.10mm
Curent - Ieșire (Max) Parallel 40A, Series 20A Centru atingere No