MBC550-1T48
BelBel
MBC550-1T48 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBC550-1T48
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 150/550W
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 417 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 417 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBC550-1T48
Număr parc MBC550-1T48 Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 150/550W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 417 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serie MBC550 Putere (Wați) 150W (550W Forced Air)
Alte nume 179-2863 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 92% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 90 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Aprobări CE