MBC180-1T30L
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBC180-1T30L
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 30A 120W
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 812 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBC180-1T30L
Număr parc MBC180-1T30L Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 30A 120W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 812 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 30A
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Serie MBC180 Putere (Wați) 120W (180W Forced Air)
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 90% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 30A 4A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 4A Aprobări CE