MAP140-3000P
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAP140-3000P
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAP140-3000P
Număr parc MAP140-3000P Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6603 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -12V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 2.6kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 7.00" L x 4.30" W x 1.80" H (177.8mm x 109.2mm x 45.7mm)
Serie MAP140 Putere (Wați) 80W (140W Forced Air)
Alte nume 179-2012 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 80% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 16A, 4A, 1A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 16A, 4A, 1A Aprobări CB, cCSAus, CE