LKP5660-9ER
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LKP5660-9ER
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 2X24V 250W
Foi de date: LKP5660-9ER.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Mesaj
Specificațiile LKP5660-9ER
Număr parc LKP5660-9ER Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 2X24V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 4150 pcs Fișa cu date LKP5660-9ER.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 24V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Serie Melcher K Putere (Wați) 250W
Temperatura de Operare -40°C ~ 71°C Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
descriere detaliata Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 5.2A, 5.2A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 5.2A, 5.2A