LDN120-24
BelBel
LDN120-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDN120-24
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 120W
Foi de date: LDN120-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDN120-24
Număr parc LDN120-24 Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 120W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1354 pcs Fișa cu date LDN120-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Serie LDN120 Putere (Wați) 120W
Alte nume 179-2879 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 5A
Aprobări - Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LDN-06-B
LDN-06-B
Producători: E-Switch
Descriere: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 5V
In stoc: 78202 pcs
Descarca:
RFQ
LDN120-24P
LDN120-24P
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
In stoc: 1044 pcs
Descarca: LDN120-24P.pdf
RFQ
LDN240-24
LDN240-24
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 240W
In stoc: 945 pcs
Descarca: LDN240-24.pdf
LDN-08-B
LDN-08-B
Producători: E-Switch
Descarca:
LDN-04-B
LDN-04-B
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 120W
Descarca: LDN120-12.pdf
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 20W
LDN-10-B
LDN-10-B
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 20W
LDN20-5
LDN20-5
Descriere: AC/DC CONVERTER
Descarca: LDN20-5.pdf
LDN120-48P
LDN120-48P
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 120W ORING
In stoc: 972 pcs
Descarca: LDN120-48P.pdf
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 240W
In stoc: 835 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW