LDC480-72
BelBel
LDC480-72 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDC480-72
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 72V 480W
Foi de date: LDC480-72.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 446 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
9 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDC480-72
Număr parc LDC480-72 Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 72V 480W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 446 pcs Fișa cu date LDC480-72.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 72V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.61" L x 2.20" W x 5.51" H (117.0mm x 56.0mm x 140.0mm)
Serie LDC480 Putere (Wați) 480W
Alte nume 179-2904 Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, PFC, Universal Input Eficienţă 94%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 72V 6.7A 90 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 6.7A