LDC120-24P
BelBel
LDC120-24P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDC120-24P
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
Foi de date: LDC120-24P.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 934 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDC120-24P
Număr parc LDC120-24P Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 934 pcs Fișa cu date LDC120-24P.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.09" L x 1.38" W x 4.06" H (104.0mm x 35.0mm x 103.0mm)
Serie LDC120 Putere (Wați) 120W
Alte nume 179-2889 Temperatura de Operare -35°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 89% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC, 110 ~ 345 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Aprobări -